در بخش اول پنج مدل کابینت برتر در سال 2020 در مجله الدکور را دیدیم. در ادامه، بخش دوم بقیه طرح های برتر کابینت آشپزخانه در سال 2020 را در الدکور بررسی می کنیم. نکته اصلی در بررسی مدل آشپزخانه های برتر جهان رسیدن به ایده های جدید و نو میباشد. شاید بتوان ازین طرحها و ایده ها از نکاتی بهره برد و از آنها در طراحی آشپزخانه ایرانی استفاده کرد. همان طور که گفتیم بحث قیمت کابینت از مهم ترین مباحث در طراحی کابینت می باشد. الدکور از معروف ترین و به نامترین مجلات در طراحی دکور و نورپردازی به روز در نیویرک آمریکا می باشد.

 

 

 

6.  استفاده از رنگ های مکمل غیر قابل انتظار در کابینت آشپزخانه

از رنگ ها در جاهای غیر قابل انتظار مثلا هود و یا لوازم خانه استفاده کنید. اگر شما استفاده از رنگ ها را دوست داشته باشید. یه راه مناسب و جالب برای طراحی فضایی که حس خاص و سفارشی را القا می کند؛ استفاده از رنگ های مکمل است. این نظر جولیا ماسوکو و ملیسا وارنر از تیم طراحی دکور ماسوکو وارنر می باشد.

مدل کابینت آشپزخانه و قیمت طرح

 

 

7. استفاده از جزیره های مقاوم در برابر جاذبه زمین

 

اکثرا بسیاری از مشتری ها که به صورت اگزجره به دنبال حس تمیزی و مرتب بودن هستند؛ استفاده از آشپزخانه های باز و فضاهای باز و جزیره ها در وسط اشپزخانه بهترین رویکرد می باشد. در این کانترهای به اصطلاح ضد جاذبه فضایی در زیر آن تعبیه می شود. تا صندلی ها به صورت کامل در زیر این کانترها قرار بگیرد. با استفاده از این نوع کانتر های جزیره ای حس خوب فضای باز در آشپزخانه به مشتری القا می شود.حتی با اینکه قیمت کابینت بهنیه است. این مدل آشپزخانه توسط کارن ویلیامز از تیم سینت چارلز نیویورک خلق شده است.

 

 

8. استفاده از ورق با فینیش رنگ گرم

 

در زمان هایی به سر میبریم که آشپزخانه های سفید و طوسی مد هستند. این رنگ ها ترند طراحی کابینت آشپزخانه در سال 2020 به حساب می آیند. اما استفاده از رنگ های طرح چوب و گرم نیز در حال افزایش مجدد هستند. اگر این انتخاب و طراحی به خوبی صورت پذیرد، کابینت های قدیمی طرح چوب به خوبی مدرن و تازه به نظر می آیند. تیم ما علاقه دارد که از متریال با رنگ طبیعی و نرم برای کانترها استفاده کند. همچون کوارتز بریده شده و یا سنگ تراش خورده. این مدل آشپزخانه توسط ماری فلانیگان از تیم طراحی داخلی فلانیگان. طراحی شده است.

 

طرح

 

9. استفاده از قفسه های باز

 

یک ترند بسیار قدیمی وجود دارد که هم چنان مورد بحث طراحان و معماران جهان میباشد. و آن استفاده از قفسه های باز برای شام و یا قرارگیری لیوان ها می باشد. با این حال من ترجیح میدهم قفسه های بازی ببینم که روی آن اشیا آنتیک و قدیمی قرار گرفته باشد. مانند ظروف پخت و پز عتیقه ، لیوان های طلاکاری شده و گلدان های مسی که جلوی پتینه آنها را می گیرند. ترکیب کردن لوازم قدیمی با لوازم خانگی مدرن فضایی بسیار گرم و دلربا را ایجاد می کند. لورا اومانسکی از تیم طراحی داخلی یو

مدل کابینت طرح

 

10. کابینت براق و صیغلی در کابینت آشپزخانه

 

در سال های اخیر استقاده از تاج کابینت در بالای کابینت ها به شدت کمتر و کمتر شده است. که باعث کاهش هزینه و قیمت کابینت و اجرای آن شده است. این روز ها مشتریان ظواهر ساده تر و تمیز تر را انتخاب می کنند که بالای کابینت ها شلوغ نباشد. هم چنان که فضایی اضافه را برای چیدن ظرف ها فراهم می کند. و نیازی نیست که نگران قفسه های داخلی پشت تاج باشیم. لیندا هایسلت از تیم ال چی دیزاین

 

طرح

منبع: elleDecor

هرگونه سوالی دارید، همین حالا در واتس اپ یا اینستاگرام بپرسید!

اینستاگرام