تاریخچه فعالیت

 (AGT) برند نام آشنای هایگلاس در خاور میانه می باشد. این برند در ایران نیز برندی بسیار محبوب و معروف می باشد. ای جی تی (AGT) محصول کشور ترکیه است. سال 1984 فعالیت خود را در زمینه محصولات چوبی آغاز و سال 1994 دفتر خود را در آنتالیا گشود. شرکت در سال 2004 بخش هایگلاس خود را تاسیس کرد و فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد.

 

از سال 2004 تا به امروز ای جی تی یکی از معروف ترین برندهای هایگلاس در خاورمیانه می باشد. این برند در انظار عمومی نیز بسیار مطرح می باشد و تمام مشتریان تنها همین برند را می شناسند.

 

agt ای جی تی

این شرکت در مجتمع صنایع آنتالیا  مساحتی بالغ بر 400 هزار متر مربع را داراست. این شرکت  با کمک سیستم های مدرن در صنایع تولید ام دی اف و هایگلاس فعالیت می کند. همچنان که در تولید مبلمان , بخش دکوراسیون , پارکت , درب , پنل دیواری , قرنیز خدمات ارائه مینماید.

 

agt ای جی تی

 

 

هایگلاس ای جی تی

در سال های اخیر هایگلاس (AGT) به طرز بسیار گسترده توسط مردم ایران شناخته شد. این برند توانست اعتماد مردم ایران را نسبت به خود جلب کند. کمپانی (AGT)  مغز ورق های هایگلاس خود را در شرکت خود تولید می نماید. مغز این ورق ها از کیفیت بسیار مرغوبی برخودار است. از دیگر مشخه های این محصول روکش آن است که همچون ییلدز و گلاسپن روکش درجه 1 ارائه می دهد.

 

مشخصات فنی هایگلاس ای جی تی

مشخصات فنی ورق های هایگلاس ای جی تی به صورت زیر می باشد.

 

ضخامت 16 میل
ابعاد 280 در 122
تعداد ورق در پالت 20 عدد
زیرپالتی ام دی اف 1 عدد 6 میل رو ، 1 عدد 16 میل زیر

 

ای جی تی در ایران

شرکت، به دلیل ارائه خدمات بهتر در بیش از 60 کشور شروع به فعالیت نموده است. کشورهایی همچون کانادا، پاکستان نیوزلند و سریلانکا و حتی ایران. در سال 2016 این شرکت تولید محصولات خود در ایران را آغاز نمود. کارخانه خود را در استان قزوین، واقع در اتوبان تهران قزوین با فاصله 150 کیلومتر از تهران، تاسیس نمود. تا به امروز به تولید محصولات خود نیز پرداخته است.

 

رنگ بندی هایگلاس ای جی تی

به طور کلی رنگها در هایگلاس ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند. رنگهای گروه 1 میتوان به رنگ های ساده همچون سفید، کرم، بیانکو، قرمز، مشکی ، طوسی و … اشاره کرد. در گروه دوم رنگ های طرح چوب قرار دارند. رنگ هایی چون آبنوس، تراقهوه، اینوکس، ترا لاته و… در گروه دوم قرار میگیرند. درگروه سوم رنگ های هایگلاس رنگ های اکلیل دار و برجسته قرار دارند. رنگ های همچون سفید اکلیلی، کرم اکلیلی، مشکلی اکلیلی و … جز گروه سوم رنگ های ای جی تی هستند. ذکر این نکته مهم است که قیمت گروه های مختلف در هایگلاس ها باهم متفاوت هستند.

قیمت ورق های گروه 1، به عنوان قیمت پایه نام گذاری می شوند. در گروه دوم اختلاف قیمت 90،000 تومانی به نسبت گروه اول و در گروه سوم اختلاف قیمت 90،000 تومانی نسبت به گروه سوم وجود دارد. که اینمقدار افزایش صرفا در برند های ای جی تی است. در برند های دیگر افزایش 65،000 و 75،000 تومانی را برای گروه های 2 و 3 شاهد هستیم

 

ای جی تی AGT ایران

 

کیفیت محصولات ای جی تی

در سالهایی که این محصول به طور مستقیم وارد کشور می شد از کیفیت بی نظیری برخوردار بود. و هم چنان جز بهترین برند های موجود  پس از پرس این محصول در ایران افت محسوسی در کیفیت این محصولات مشاهده شد. حتی در بعضی از موارد تغییر رنگ محسوسی در یک رنگ این محصول دیده شده است. اما در هر حال این محصولات هنوز جز بهترین برند ها در زمینه هایگلاس می باشد. و این مشکلات ریز قابل چشم پوشی هستند.

مزایا و معیب خرید محصولات ای جی تی

مزایا

  • کیفیت قابل قبول
  • رنگ های متنوع
  • زیبایی کار

معایب

  • قیمت به نسبت بالاتر
  • امکان مشاهده اختلاف رنگ

 
 
 

هرگونه سوالی دارید، همین حالا در واتس اپ یا اینستاگرام بپرسید!

اینستاگرام